כל המשתתפים

 • קטגוריות

 • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/utopiafestorg/public_html/futures/wp-content/themes/utopiatheme/archive-people.php on line 11

  עודד כרמלי

  משורר, סופר, עורך ועיתונאי המתמחה במדע, עורך כתב העת "הבה להבא" וההוצאה לאור "הבה לאור". כתב החלל של סוכנות החלל הישראלית.

  אברהם חי

  אברהם חי (יליד 1944, בגדאד) הוא צלם ישראלי המתמחה בצילומי ארכאולוגיה, יצירות אמנות, אמנים ותערוכות אמנות.

  בועז לביא

  לביא הוא כותב, מחזאי, יוצר משחקים ויזם. "נפילים", מחזה שיצר עם יונתן לוי, הציג בפסטיבל ישראל ובתיאטרון הקאמרי. The Divine, רומן גראפי שיצר יחד עם המאיירים אסף ותומר חנוכה, יצא לאור בארצות הברית ובמדינות נוספות, נכנס לרשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס וזכה במדליית הזהב בפרסי המאנגה הבינלאומיים ביפאן. לביא פרסם סיפורים בכתבי עת שונים, עבד כתסריטאי, עורך ומתרגם.

  ליאור ששון

  מפיק ומנהל אמנותי של אירועי תעשיית הקולנוע והטלוויזיה העולמית, מנהל שותף של חממת סם שפיגל לקולנוע בינלאומי, מנהל מקצועי של ביתן הקולנוע הישראלי בקאן.

  שגב שני

  סמנכ"ל רפואה, ציות ורגולציה, ניאופרם ומרצה בכיר, המחלקה לניהול מערכות בריאות, אונ' בן גוריון

  איתן קריין

  כימאי ומומחה לתקשורת המדע, חבר בהנהלת חמד"ע תל-אביב ומוביל פרוייקטים ייחודיים

  איתי קפלינסקי

  יו"ר הועד המנהל הראשון של העמותה. ממקימי המחלקה לקולנוע של המדרשה לאמנות במכללת בית-ברל ומנהלה במשך עשור, Business Unit Director בקרן הקולנוע הישראלי וסמנכ"ל סטודיו האנימציה Snowball VFX. סגן יו"ר הנהגת ההורים הארצית, יו"ר ועדת הביקורת של האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה בעשר השנים האחרונות.

  מרט פרחומובסקי

  מרט פרחומובסקי הוא יוצר ויזם תיאטרון וקולנוע, המתמחה בפרויקטים של שימור זיכרון תרבותי.

  אלעד פלג

  מפיק קולנוע, דרומה הפקות. פלג בוגר אוניברסיטת בן גוריון ובעל MBA מהאוניברסיטה הפתוחה. מייסד שותף של חברת דרומהפקות המתמחה בהפקת סרטים עלילתיים ודוקומנטריים, החל את דרכו בתעשיית הקולנוע כעורך, היה מנהל התוכן בסינמטק שדרות במשך 7 שנים, מפיק התוכן הקולנועי של פסטיבל קולנוע דרום, פסטיבל סרטי נשים והמפיק הראשי של פסטיבל אוטופיה.

  ניר מירצקי

  מפיק משחקים, סרטים ופרויקטים טכנולוגיים. בעל ניסיון רב שנים במשחקים דיגיטליים. מפיק ושותף בחברת הפקות התוכן והטכנולוגיה TheGamers.TV. בשנים האחרונות משמש כמנכ"ל עמותת GameIS, עמותת תעשיית המשחקים הדיגיטליים בישראל (ע"ר).